top of page

SORTIMENT

Okrasné rostliny v mp60 (in vitro), mp18, a 2Lt.

Rhododendron - velkokvěté i impedita, Azalea Knap-Hill i japonicaLeucothoe, Pieris či Helleborus - čemeřice

 

Veškeré drobné ovoce v mp104, mp60 (in vitro), mp40, 1Lt.

Vaccinium - populární kanadské borůvky, Ribes - rybíz - keříkové i kmínkové odrůdy, Rubus - maliny a ostružiny - beztrnné a balkónové odrůdy, Lonicera - zimolez kamčatský - Haskap, Amelanchier - muchovník, Aronia - černý jeřáb, Actinidia - kiwi, Lycium - goji, Ficus - fíkovníky, atd.

 

Dále např. v 2Lt, 7,5Lt kontejnerech.

Coryllus - líska, Vitis - vinná réva, Juglans - ořešák - polopapíráky

mp126

mp126

Rostliny jsou k dispozici v tomto multiplatu s jamkami velikosti 1,5 x 1,5 x 1,5 cm. Počet jamek na plato je 126, velikost plata je 20x30 cm. Toto plato je velmi vhodné k mezinárodním přepravám velkého množství rostlin. Na jedné paletě pošleme až 88.000 kusů rostlin. Jedná se o levnou alternativu ke koupi křehkých "Stage III" in vitro mikrořízků.

mp60

mp60

Plně aklimatizované rostliny v rašelinovém substrátu. Na 1 podlahu CC vozíku se vejdou 4 plata, což dělá až 2880 rostlin na jeden CC vozík s nástavcemi.

P13

P13

Rostliny v P13 (1 litrový květináč) jsou ideální pro přesazení do větších kontejnerů, či pro přímou sadbu do volné půdy. Ideální volba pro společnosti, zaměřující se na prodej v e-shopech, či do gardencenter pro přímý prodej.

P17

P17

2 litrové květináče jsou dobře zakořenělé, košaté a vhodné pro přímý prodej v gardencentrech, či přes e-shopy. Dodáváme s barevnou cedulkou a v dobré kondici, pro přímé vystavení ve vašem gardencentru.

7 Lt

7 Lt

Rostliny Juglans regia jsou přímo určeny pro vysazení do volné půdy. Přímý růst a k dispozici v různých výškách.

bottom of page